Стельовий вентилятор Vortice Nordik Design 1S 90/36

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44,9 дБа |
| Тип монтажу | - |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна частота обертання | 235 |
| Об`єм реціркульованого повітря | 8730 куб.м/час |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 914 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Vortice Nordik 1S 90/36 – це італійський дизайнерський стельовий вентилятор осьового типу продуктивністю 8730 м3/год.
Модель призначена для широкого використання в невеликих за площею кімнатах, терасах і на відкритих майданчиках.
І якщо ви хочете створити на них оптимальний мікроклімат - стельовий вентилятор Nordik 1S 90/36 італійського бренду Vortice виконає всі ваші побажання.
Конструкція стельового вентилятора
Сучасний стельовий вентилятор оснащений зовнішнім ротором компактної конструкції на шарикопідшипниках з високим рівнем ККД, і виробляє електрику, необхідну для обертання лопатей вентилятора. Основний корпус виготовлений з якісного пластику в білому кольорі. Лопаті вентилятора зігнутої форми, в кількості трьох штук діаметром 90 см, виготовлені з листової сталі.
Управління вентилятором Vortice Nordik 1S 90/36 може здійснюватися двома способами - за допомогою проводового п'ятиступінчатого контролера або за допомогою дистанційного пульта, який дасть можливість не тільки змінювати швидкість обертання вентилятора, але і виставляти напрямок обертання, а також задавати необхідний час вимикання вентилятора по таймеру.
Перевага стельового вентилятора Vortice Nordik 1S 90/36:
1. Компактні розміри;
2. Висока продуктивність роботи - 8730 м3/год;
3. Низький рівень шуму - 44,9 дБ(А);
4. Управління за допомогою пульта;
5. Можливість роботи з таймером.
Детальну інформацію та ціни на стельові вентилятори Vortice Nordik 1S 90/36 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр. Наші висококласні фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію і допоможуть оформити замовлення за найкращою ціною.
Габаритне креслення Vortice Nordik 1S 90/36
















