Soler&Palau VENT-200 B - канальний вентилятор для повітропроводів круглого перерізу

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 47 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2250 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 830 м³/ч |
| Споживана потужність, Вт | 125 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +60 °C |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler&Palau VENT-200 B - модель, що має ряд переваг, головним із яких є її шумоізолюючі властивості. При високих показниках потужності вентилятор працює тихо, що дозволяє його установку в офісних приміщеннях, де присутні високі вимоги до рівня шуму.
Корпус і робоче колесо виготовлені з листової сталі, при цьому корпус оброблений шаром антикорозійного поліефірної фарби. Лопаті робочого колеса загнуті назад, мінімальне тертя між деталями пристрою забезпечать кулькові підшипники.
У комплектації вентилятора передбачений кронштейн, а також клемна коробка. Двигун пристрою надійно захищений від перегріву за допомогою вбудованих термоконтактів, що забезпечить довговічну роботу вентиляційної системи.
Консультанти компанії "Альтер Ейр" нададуть грамотну консультацію по технічним характеристикам вентилятори Soler&Palau VENT-200 B.




















