Soler&Palau TEB - осьовий вентилятор для роботи в умовах високих температур

Soler&Palau TEB - осьовий вентилятор для роботи в умовах високих температур
Код товару: a-19760
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
83 дБа
Країна виробник:
Іспанія
Реверсивний режим:
Немає
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Soler&Palau TEB - осьовий вентилятор для роботи в умовах високих температур
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 83 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | до 150 °C °С |
| Номінальна частота обертання | 2800 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 83 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 400 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія Soler&Palau випустила осьові вентилятори TEB призначені для витяжки повітря високої температури. Крильчатка вентилятора виготовлена з литого алюмінію, що дозволяє максимально збільшити продуктивність моделі.
Вентилятори оснащені однофазними двох полюсними двигунами, які розташовується на зовнішній стороні корпусу. Корпус осьового вентилятора виготовлений з міцної листової сталі з епоксидним покриттям для захисту від корозії.
Soler&Palau TEB призначені для тривалої роботи в приміщеннях з високою температурою до +150 °C. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Soler & Palau TEB з зовнішнім двигуном Ви можете дізнатися у операторів Alter Air .

Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити













