Soler&Palau TCFB - осьові вентилятори

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 2160 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP65 |
| Номінальна частота обертання | 2500 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Осьові вентилятори Soler&Palau TCFB в циліндричному корпусі розроблені для застосування в промислових будівлях. Електродвигун має вбудовані квт з висновками для підключення зовнішнього пристрою. Корпус вентилятора виготовлений з листової сталі, а лопаті крильчатки зроблені з пластмаси, з захисним покриттям з поліефірної фарби.
Однофазні двох полюсні двигуни укомплектовані конденсатором, який розташований в зовнішній клемній коробці. Рекомендовано застосовувати осьові вентилятори Soler&Palau TCFB в циліндричному корпусі для монтажу в складських і торгівельних приміщеннях, цехах або майстернях. Дізнатися детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів у корпусі циліндричної форми ВИ можете у консультантів Альтер Ейр.














