Soler&Palau PBB - осьовий підлоговий вентилятор

Soler&Palau PBB - осьовий підлоговий вентилятор
Код товару: a-19772
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Розхід повітря:
2250 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
54 дБа
Країна виробник:
Іспанія
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Soler&Palau PBB - осьовий підлоговий вентилятор
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 2250 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP65 |
| Робочий діапазон температур | от -40 до 70 °С |
| Номінальна частота обертання | 1300 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити









