Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 125 C1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 329 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2520 об./хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 310x310x111 мм |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура, °C | +80°С |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Шведська фірма Ostberg розробила лінійку канальних вентиляторів KVFU 125 C1 для круглих повітроводів, призначених спеціально для тривалої експлуатації та безперервної роботи.
Вентилятори серії мають настінне кріплення у вигляді пластини, а діаметр патрубки становить 125 мм. Компанія Ostberg оснащує вентилятори термоконтактом з можливістю автоматичного перезавантаження, це дозволяє вберегти двигун від перегріву.
Вентилятори для круглих повітроводів KVFU 125 C1 виготовлені з гальванізованої сталі, а так само оснащені ущільненими підшипниками, що дає можливість збільшити термін служби товару. Для більш якісної роботи вентилятора, його варто оглядати на наявність забруднень кілька разів на рік.
Вентилятор для круглих каналів може бути встановлений в горизонтальному або вертикальному положенні. Регулювання швидкості подається потоку повітря здійснюється за допомогою трансформатора або тиристора, до трансформатора можливе підключення декількох канальних вентиляторів.
Інформацію Ви можете уточнити у операторів Alter Air ☎0800330828.

















