Salda RIRS H EKO 3.0 - припливно-витяжна установка з роторним рекуператором

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Розхід повітря | 400 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | M5/F7 |
| Рівень захисту | IP34 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Номінальна частота обертання | 3200 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 610x560x1000 мм |
| Споживана потужність, Вт | от 1 до 2 |
| ТЕН | 1.2 |
| ByPass | Так |
| Вага | 72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | 75 % |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні установки з роторним рекуператором Salda RIRS H EKO 3.0 – надійна вентиляційна система горизонтального варіанти виконання, яка працює на очищення, нагрівання і подачу свіжого повітря.
Головним функціональним перевагою цих агрегатів є роторний рекуператор RIRS – найбільш ефективний представник вентиляційних систем, який відрізняється від інших наявністю теплообмінника. Завдяки рекуператору пристрій отримує тепло з вихідного повітря і передає його вступнику. Незважаючи на невеликі розміри, ефективність рекуперації тепла становить близько 80%.
ЄС-двигуни, які комплектуються в пристрої Salda RIRS H EKO 3.0 володіють великою потужністю, низькими шумовими характеристиками і невеликим енергоспоживанням.
Даний модельний ряд має ряд особливостей, завдяки яким досягається висока ефективність і продуктивність роботи: можливість регулювання повітряного потоку і температури припливного повітря, акустична ізоляція стінок (50 мм), інтегрована система управління «Plug&Play», встановлений датчик тиску для фільтра забруднення, нескладний монтаж пристроїв.
Припливно-витяжні установки з роторним рекуператором Salda RIRS H EKO 3.0 мають високу ефективність, вони фільтрують, підігрівають, здійснюють подачу чистого і видалення брудного повітря Вашого приміщення.































