Промисловий осьовий вентилятор Maico DZQ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1150 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 74-78 дБа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | -20...60 °С |
| Номінальна частота обертання | 2850 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 345 х 345 х 238 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Німецька компанія Maico випустила серію осьових вентиляторів DZQ, призначених для настінного монтажу. Моделі застосовуються для установки в промислових будівлях. Вентилятори DZQ можуть працювати на приплив чи витяжку повітря, в залежності від монтажу.
Осьовий вентилятор оснащений армованого волокном восьмилопастной крильчаткою, що дозволяє досягти високого робочого ресурсу. Настінний вентилятор не рекомендується використовувати для переміщення насиченого парою повітря.
Трифазний асинхронний двигун з можливістю регулювання швидкості обертання, є реверсивним. Монтаж осьового настінного вентилятора можливий в будь-якому положення.
Детальну інформацію про настінних осьових вентиляторах Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.















