Приточно-витяжна установка Salda Smarty 2x 1.1

Приточно-витяжна установка Salda Smarty 2x 1.1
142 057 грн
113 646 грн
-20%
Код товару: a-SAU-0000003
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Salda
Розхід повітря:
215 м³
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
46 дБа
Тип монтажу:
Підлоговий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Приточно-витяжна установка Salda Smarty 2x 1.1
| Бренд | Salda |
| Розхід повітря | 215 м³ |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -5 до 40 °С |
| Потужність | 0,67 кВт |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Припливно-витяжний |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розхід повітря | 215 м3/ч |
| Розміри, мм | 595/316/732 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0,67 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 24 ммісяців |
| Керування | Електронний |
| Напруга, В | 1/230/50 В |
| Диаметр подключения, мм | Ø125/Ø100 мм |
| ККД рекуперації | до 94% |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Функції | Підігрів повітря |

113 646 грн
142 057 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити



















