Припливо-витяжна установка з рекуперацією Daikin VKM50G

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Daikin |
| Розхід повітря | 500 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Країна виробник | Бельгія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до 43 °С |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 387x1764x832 мм |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 94 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | 77% |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin серії VKM, в основному, застосовуються в житлових або офісних приміщеннях. На відміну від моделі VAM оснащені фреоновим теплообмінником.
Завдяки оснащенню системи рекуператором, знижується навантаження на охолодження/обігрів.
Теплообмінник виготовляється з високоякісної вогнестійкою целюлози з високою проникністю, що забезпечує збереження чистого повітря. Для забезпечення надійності і довговічності рекуператор не має рухомих частин.
Дана серія вентиляційних установок представлена 3-я моделями, що відрізняються між собою витратою повітря, приєднувальними діаметром, розмірами, вагою і іншими параметрами. Завдяки яким Ви зможете оптимально підібрати установку для вентиляції в будинку під потрібні типорозміри та параметри, що зробить комфортним перебування в приміщеннях. Прості в монтажі.
Вибір моделі слід робити не по потужності охолодження, а по витраті повітря вентиляції.
Більш детальну інформацію про припливно-витяжних установках Daikin VKM50G, Ви зможете отримати, звернувшись до менеджерів компанії Альтер Ейр Україна за тел. 044 223-5-223 або за адресою: м. Київ, пр-т Голосіївський, 93, оф.120.
Робочя характеристика Daikin VKM50G



















