Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла 2VV XS-FLAT HRB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | 2VV |
| Розхід повітря | 800 м³/г |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 46,1 дБа |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Країна виробник | Чехія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Робочий діапазон температур | от -25 до 40 °С |
| Номінальна частота обертання | 2800 |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| ТЕН | 3 |
| ByPass | Так |
| Вага | 110 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 200x300 мм |
| ККД рекуперації | 92% |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
2VV XS-FLAT HRB це серія припливно-витяжних установок з функцією рекуперації тепла розроблені та вироблені в Чехії.
Технічні особливості
Теплообмінник — високоефективний (ККД до 92%), противопоточного пластинчастого типу.
EC двигуни вентиляторів — низьке енергоспоживання, регулювання швидкості роботи, підвищений ресурс роботи щодо класичних (немає контактної частини, щіток). Існують варіації установок з вбудованим електричним нагрівачем і без, ES і SS маркування відповідно.
Діапазон робочих температур для установок HRB SS становить від 15 до 40, для HRB ES від -25 до + 40 градусів за Цельсієм при відносній вологості повітря не більше 90%.
У випадку якщо температура опускається нижче мінімально рекомендованій включається захист від обмерзання, знижується швидкість роботи вентиляторів або ж їх відключення.
Bypass клапан — плавний, регульований.
Повітряні фільтри видаляють пил і крейда сміття, захищаючи не тільки рекуператор і вентилятори, але і зберігаючи ваш будинок у чистоті.
Можливе дистанційне керування установкою через дротові інтерфейси BMS - Modbus RT або бездротової WiTouch, який дозволяє вам керувати системою вентиляції вдома зі свого смартфона.
Тришарові стінки корпусу — забезпечують надійну звукоізоляцію і дозволяють встановлювати моноблочні вентиляційні установки 2VV XS-FLAT HRB в безпосередній близькості від житлової зони.
Компактні розміри дозволяють монтувати установку в просторі підвісної стелі, передбачається монтаж виключно в горизонтальному положенні.
Робоча характеристика 2VV XS-FLAT HRB
Габаритне креслення 2VV MARTA MT-M-A


















