Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt CF 400

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 422 м³/год |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -23 до +30 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 585 × 750 × 598 мм |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 80 % |
| Габарити | Стандартні |
Komfovent Domekt CF 400 - це високоякісна припливно-витяжна установка з пластинчастим рекуператором тепла, яка розроблена кращими литовськими інженерами. Завдяки сучасній автоматики управління, що гарантовано оптимізується під ті умови роботи де ви вирішили її встановити, установка буде досягати мінімальних показників витрат енергії.
Головною функціональною особливістю Domekt CF 400 є як примусове вентилювання приміщення, так і нагрівання холодного припливного повітря теплим видаленого повітрям з допомогою теплопередачі. Завдяки роторному рекуператору тепла відбуватиметься процес поглинання відпрацьованого повітря, його підігрів і роздача з вентильованим каналах вашого приміщення.
Варіації комплектації установки
Припливно-витяжні установки Komfovent Domekt CF серії 400 з величезним кількість варіацій поділяються на :
- Моделі з вбудованим електричним повітронагрівачем (HE) ;
- Моделі з водяним повітронагрівачем, який замовляється окремо (HW);
Інтегрована автоматика зі зручним і простим в експлуатації пультом С4 або С4.1, призначеними для настінного монтажу, забезпечує максимально економне функціонування пристрою і необхідне управління. Компактна припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 400 гарантовано буде підтримувати комфортний мікроклімат у вашому улюбленому будинку або квартирі.
Габаритний креслення установки Komfovent Domekt CF 400














