Припливно-витяжна установка з роторним рекуператором Salda RIS V 3.0

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Розхід повітря | 300 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | G3/F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Номінальна частота обертання | 1880 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | 20 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип вентустановки | Централізована/децентралізована |
| Розміри, мм | 295х598х680 мм |
| Споживана потужність, Вт | от 1 до 2 |
| ТЕН | 1 |
| Вага | 40 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| ККД рекуперації | 55 % |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжна установка Salda RIS V 3.0 - це вентиляційна система вертикального типу, яка виконує завдання очищення, нагрівання та подачі чистого повітря. Вона легко витягне тепло витяжного повітря і передасть його вступнику повітряному потоку.
Припливно-витяжні установки з рекуператором RIS розроблені з використанням передових технологій обробки повітря, що дозволяє їм економити до 60% енергоресурсів, які використовуються для нагріву свіжого припливного повітря при холодних температурах. Кожен агрегат проходить окремий контроль якості на заводі виробника, що гарантує Вам якісну та надійну роботу приладів протягом тривалого часу.
Пристрої комплектуються системою фільтрів та вентиляторів, електричним нагрівачем, рекуператором і корпусом. Всередині конструкція наповнена спеціальної мінеральною ватою, за рахунок якої пристрої даного модельного ряду працюють неймовірно тихо, що є значним плюсом цих вентиляційних систем.
Завдяки якісно виконаним рекуператорів, пристрої Salda RIS V 3.0 здатні суттєво економити споживану енергію, а здатність утилізації тепла дозволяє їм розумно застосовувати природні ресурси.
Ефективна робота припливно-витяжних установок даної серії досягається також завдяки можливості регулювати повітряний потік і його температуру; акустичної ізоляції стінок; захистом від замерзання теплообмінника; простотою в збірці і експлуатації.
Сучасні технології, що використовуються в припливно-витяжних установках Salda RIS V 3.0 допоможуть досягти стабільних поддержаний показників температури пристроїв, знизять рівень шуму під час роботи і обсяг споживаної електроенергії. Все це забезпечує ідеальний мікроклімат приміщення і, як наслідок, максимально комфортне перебування в ньому.
Робоча характеристика SALDA RIS V 3.0
Габаритне креслення SALDA RIS V 3.0
























