Припливно-витяжна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 1200 VW(L/R)-V4-ECO

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 1400 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Рівень захисту | IP54 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Номінальна частота обертання | 3400 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1350x1367x760 мм |
| Споживана потужність, Вт | 870 Вт |
| ТЕН | 2 |
| Вага | 152 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Клас очищення повітря | F7/F5 |
| ККД рекуперації | 92% |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Вентиляційні установки LV-PACU 1200VW(L/R)-V4-ECO для більшої ефективності можуть оснащуватися водними нагрівачами LV-HDCW, які здатні істотно доповнити систему теплообміну. При цьому водяний нагрівач Lessar для цих установок не потребує спеціального обслуговування, процедура досить проста — вимкніть установку з пульта управління, далі відключіть від електромережі, а рекуператор від подачі води, після чого її потрібно спустити. Якщо теплообмінник охолов - можна зняти датчик температури, термостат, після чого можна чистити його звичайною щіткою (якщо внаслідок неналежної експлуатації є сліди корозії потрібна чистка спеціальним розчином).
Самі ж припливно-витяжні вентилятори LV-PACU 1200VW(L/R)-V4-ECO теж не вимагають особливо складних маніпуляцій, по суті при своєчасній заміні повітряних фільтрів (а про їх необхідною заміні вам нагадати автоматика).
Так що купивши цю установку ви заощадите не тільки на опаленні, електроенергії (двигуни ЄС при високій потужності мають досить скромним споживанням), але і на подальшому обслуговуванні.
Робоча характеристика Lessar LV-PACU 1200 VW (L/R)-V4-ECO
Габаритне креслення Lessar LV-PACU 1200 VW (L/R)-V4-ECO














