Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt CF 250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 292 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F7, M5 |
| Робочий діапазон температур | Від -23 до +30 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 604 × 294 × 1250 мм |
| Споживана потужність, Вт | 91 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 52 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 89 % |
| Габарити | Стандартні |
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 250 (Литва) c пластинчастим теплоутілізатором призначена для використання в квартирах, офісах та приватних будинках.
Основний принцип роботи полягає у цілодобової подачі чистого повітря в будь-яку пору року. До її складу входить рекуперативного пластинчастий теплоутилізатор, який представляє собою блок з алюмінієвих пластин рівної товщини, з допомогою якого здійснюється Нагрівання їх (в зимовий період) або охолодження (річний).
Ефективність рекуперації тепла приточно-витяжної установки Komfovent Domekt CF 250 становить 86-89 % (ККД). Також до складу установки литовської установки KOMFOVENT» входить нагрівач повітря потужністю 2,0 кВт, що откроит для вас можливість використовувати установку навіть при дуже низьких температурних показниках. А щоб повітря, що надходить з вулиці в приміщення був екологічно чистим, припливної вентиляційної установки є фільтр.
Варіації комплектації установки
Литовська установка Komfovent Domekt CF 250 комплектується водяним повітронагрівачем, який замовляється окремо (HW).
Конструкція Komfovent Domekt CF 250 має велику перевагу: користувачеві не треба визначати сторону обслуговування пристрою. Воно є двостороннім і може обслуговуватися як з правого, так і з лівого боку. Передня і задня панелі легко знімаються, таким чином, при монтажі потрібно лише повернути пристрій для отримання бажаної боку огляду та підключення повітроводів.
Монтаж
Припливно-витяжні установки Komfovent Domekt Domekt CF 250 з пластинчастим рекуператором литовського виробника Комфовент, завдяки функціональним конструктивним особливостям, може монтуватися:
- Вертикально V (монтрируется у стельові ніші);
- Потолочно F (монтується в приміщеннях, де можлива установка в запотолочных зонах).
Інтегрована автоматика зі зручним і простим в експлуатації пультом С4 або С4.1, призначеними для настінного монтажу, забезпечує максимально економне функціонування пристрою точного кондицію тва та необхідне управління.
Робоча характеристика Komfovent Domekt CF 250
Габаритне креслення Komfovent Domekt CF 250 F
Габаритне креслення Komfovent Domekt CF 250 V









