Припливно-витяжна установка з рекуператором Aerostar EcoStar EC XV

Припливно-витяжна установка з рекуператором Aerostar EcoStar EC XV
158 150 грн
Код товару: a-AER-000076
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Aerostar
Розхід повітря:
500 м³/год
Площа до, м²:
300
Рівень шуму, дБ:
40 дБА
Тип монтажу:
Підлоговий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуператором Aerostar EcoStar EC XV
| Бренд | Aerostar |
| Розхід повітря | 500 м³/год |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Повітряний фільтр | G4/G4 |
| Рівень захисту | IP54 |
| Робочий діапазон температур | -15...+32°С |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Водяний, електричний |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 782 х 498 х 1070 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2,5 кВт |
| ByPass | Так |
| Вага | 92 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 80% |
| Габарити | Стандартні |

158 150 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити

















