Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Systemair VX 700 EV (L/R)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 700 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | 58 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F7 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип вентустановки | Централізована/децентралізована |
| Розміри, мм | 872x918x514 мм |
| Споживана потужність, Вт | 630 Вт |
| ТЕН | 2.67 |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 220 |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | 70 % |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Systemair VX 700 EV (L/R) – сучасна припливно-витяжна установка, призначена для зручного управління мікрокліматом в житловому приміщенні.
Агрегат підтримує функцію рекуперації тепла, а також крім роторного теплообмінника оснащений електричним повітронагрівачем, що запускається в роботу автоматично в разі необхідності. Пристрій вміло очищає повітря за допомогою інноваційних фільтрів.
Для спрощення процесу управління дана модель забезпечена винесеною на корпус з оцинкованої сталі панеллю управління.
У разі виникнення неполадок в роботі системи на дисплеї з'являється повідомлення містить інформацію про збій.
Крім усього іншого, пристрій оснащений вбудованим таймером, завдяки чому змінити денний режим нічний можна за допомогою натискання всього однієї кнопки.
Функція утилізації тепла в літній період за непотрібністю відключається автоматично.
Придбати надійну вентиляційне обладнання Systemair VX 700 EV (L/R) в Києві можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair VX 700 EV (L/R)
Габаритне креслення Systemair VX 700 EV (L/R)








