Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Mitsubishi Electric LGH-15RX-ELGH-15RVX-E

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Розхід повітря | 150 м³/ч |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 28 дБА |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Японія |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +40 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип нагрівального елементу | Фреоновий підігрів |
| Тип вентустановки | Централізована/децентралізована |
| Розміри, мм | 735х780х273 мм |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| ТЕН | Немає |
| ByPass | Так |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Напруга, В | 220 |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| ККД рекуперації | 85,5 % |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Mitsubishi Electric LGH-15RVX-E – припливно-витяжна установка, головною функцією якої є забезпечення приміщення свіжим повітрям. За потреби даний агрегат може навіть зволожувати занадто сухе повітря. Крім того, таке обладнання не буде споживати багато енергії завдяки вбудованому рекуператору і бесколлекторному електродвигуна постійного струму.
Ще однією вагомою перевагою цієї моделі є вбудована багатоступенева система очищення повітря від різних забруднень, забезпечуючи вас тільки чистим і свіжим повітрям. Вбудовані фільтри мають великий термін служби, і вони практично не потребують обслуговування.
Ще один плюс цієї припливно-витяжної установки – можливість підключення датчика стеження за рівнем вуглекислого газу. Коли цей показник виходить за допустиму норму пристрій починає працювати на всю потужність для відновлення ідеального балансу.
Ну і, звичайно ж, не можна не відзначити низьких шумових характеристик. Ніхто не здогадається про те, що у вас в приміщенні встановлений кондиціонер, якщо звичайно не зверне уваги на решітки – єдиний елемент цієї системи, який залишається видатним в приміщенні.
Якщо у вас виникли питання стосовно даної моделі або ви хочете отримати консультацію спеціаліста – телефонуйте нам за номером 0800330828.
Робоча характеристика Mitsubishi Electric LGH-15RX-E
Габаритне креслення Mitsubishi Electric LGH-15RX5-E











