Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KBET

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KBET
Код товару: a-0095.0227
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
320 м³/ч
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
36 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 320 KBET
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 320 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Пластинчатий |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 841х857х598 мм |
| Споживана потужність, Вт | 36 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 93% |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Вашій увазі приточно-витяжна система Maico WS 320 KVET від німецького виробника, який славиться в усьому світі якісної, надійної та функціональної продукцією. Така техніка застосовується на різного роду побутових об'єктах, а також в житлових будинках і квартирах. Індекс КBET означає наявність калорифера попереднього нагріву, байпаса і ентальпійного теплообмінника.
Основне призначення ПВУ Maico WS 320 KVET – забезпечення правильного повітрообміну в приміщеннях, а завдяки рекуператору, установка також бере участь і в системі опалення, частково її розвантажуючи. Вона споживає тепло з повітря, який виводиться і передає його вступнику атмосферному повітрю. Таке рішення значно економить витрати мешканців, забезпечуючи нагрів повітря без додаткових пристосувань.
Устаткування відрізняється високою продуктивністю – при своїх досить невеликих габаритах, установка видає до 320 м³ повітря на годину. При цьому, низький рівень шуму складає всього 36 дБ, що рекордно мало для такої техніки і дозволяє встановлювати її в житловій будівлі, не приносячи дискомфорту оточуючим. Також в корпусі вбудовані два фільтруючих матеріала, які запобігають потраплянню сміття і пилу з систему вентиляції.
Окремо увагу заслуговує управління, а точніше безліч варіантів вибору. Три датчика температури, комбінований датчик (температури і вологості) дозволяють дуже точно стежити за кліматичними параметрами в приміщенні для більш точного регулювання. Всього Maico WS 320 KVET має 6 різних режимів роботи, які також можна управляти через гаджет, скачавши безкоштовний додаток.
Для уточнення деталей і придбання моделі Maico WS 320 KVET ви можете зв'язатися з нашими професійними консультантами за номером 0-800-33-08-28.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















