Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Kompakt RECU 1200 HE/HW

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 1200 |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | До 50 дБа |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5/G4 |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | от -10 до 30 °С |
| Номінальна частота обертання | 1480 |
| Звукоізоляція | 45 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 700x860x1670 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2x490 Вт |
| ТЕН | 6 |
| Вага | 195 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| ККД рекуперації | 54 % |
| Електропідключення | 3 ~ 380 V / 50 Hz |
Komfovent Kompakt RECU 1200 HE/HW – це припливно-витяжна установка з пластинчастим рекуператором, витрата повітря якої становить до 1150 м3/год.
Вона призначена для використання в приміщеннях з високими вимогами до чистоти повітря. Зовнішнє повітря забирається воздуховодом, йому передається тепло повітря, що видаляється, причому змішування повітряних потоків не відбувається. Таким чином, економиться до 90% тепла. Далі свіже повітря фільтрується і подається воздуховодом в окремі приміщення. У зворотному напрямку встановлення забирає повітря з приміщення, відбирає у нього тепло і видаляє його.
Завдяки своїй високій продуктивності по повітрю і досить компактномым розмірами - установка Komfovent Kompakt RECU 1200 HE/HW ідеально підходить для вентиляції будинків і офісів.
Рабочая характеристика KOMFOVENT Kompakt RECU 1200
Габаритный чертёж KOMFOVENT Kompakt RECU 1200











