Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt RHP 800

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 945 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F7, F5 |
| Робочий діапазон температур | Від -23 до +30 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1648x905x986 мм |
| Споживана потужність, Вт | 2,4 Вт |
| ТЕН | Є |
| Вага | 195 кг |
| Гарантія | 36 |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| ККД рекуперації | 86% |
| Електропідключення | 220 |
Komfovent Domekt RHP 800 - це литовське вентиляційне обладнання, яке призначене для створення якісної припливної і витяжної вентиляції в приміщеннях. Установка обладнана роторним теплоутілізатором і тепловим насосом, які сприяють створенню комфортної атмосфери протягом усього року.
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt RHP 800 буде повністю виконувати припливно-витяжну вентиляцію в квартирі або будинку, і будуть виконувати збалансований повітрообмін і затрачати мінімум електроенергії. Модель продуктивністю в 945 м3/годину має невеликі габаритні розміри, що під час монтажу не будуть займати додаткове місце, а економити корисний простір. Установка Komfovent Domekt P 900 додатково оснащені вбудованими шумоглушниками, розміщеними в корпусі установки, для зниження рівня шуму в каналах на вході і виході. У комплекті з припливно-витяжною установкою литовський виробник поставляє сенсорний контролер управління С5.1, який буде сповіщати користувача про роботу пристрою, а саме выстявлять режими роботи устаткування, візуально отслежывать і контролювати всі параметри та робочі моделі.
Установка Komfovent Domekt RHP 800 дуже проста в обслуговуванні, а її висока якість збірки дозволить просто її встановити, запустити і негайно насладжатся отриманим результатом.
Робоча характеристика установки Komfovent Domekt RHP 800
Габаритний креслення установки Komfovent Domekt RHP 800


















