Припливні вентиляційні установки Salda OTA, з електричним нагрівачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Розхід повітря | 256 м³/ч |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2549 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 60 Вт |
| ТЕН | 1.2 |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Припливні установки SALDA серії OTA – вентиляційна система, яка створена з метою вентилювання та очищення приміщень невеликих розмірів. Як відомо, приплив свіжого повітря - це дуже корисна функція, яка здатна підвищувати баланс кисню і знижувати рівень CO2, що істотно покращує здоров'я людини. Подача чистого і свіжого повітря пристроїв SALDA серії OTA здійснюється як у виробничих, так і в адміністративних і житлових приміщеннях. Дані вентиляційні установки складаються з 3 основних систем. Це канальний вентилятор канальний нагрівач повітря і касети фільтрів. Всі ці елементи функціонують в оцинкованому корпусі, який володіє покращеною системою звукоізоляції, працюючи при цьому максимально тихо.
Нескладний і швидкий доступ всередину корпусу припливної установки ОТА досягається завдяки легкоз'ємною кришці, яка кріпиться на зручних шарнірах. Обслуговування і монтаж пристроїв не доставить Вам особливих складнощів, достатньо всього лише раз в півроку знімати і чистити фільтри від забруднень.
Головними функціональними особливостями пристроїв даного модельного ряду є наявність вентилятора з можливістю регулювання швидкості (зміни напруги) і електричного калорифера EKA, прямим призначенням якого є підігрів повітря, що надходить у вентиляційну систему в холодний період року до комфортної температури. Наявність повітряного фільтра FD дозволяє захищати пристрій від потрапляння сміття, пилу і комах.
При всіх своїх перевагах, кондиціонер досить ощадливий у споживанні електроенергії і володіє низьким рівнем шуму. Монтаж припливної установки OTA, залежно від бажання користувача, можна здійснювати як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.
Вентиляційна установка Salda серії OTA – надійна та ефективна система, яка порадує Вас своєю стабільною і довговічною роботою, так і простотою в експлуатації.
Характеристика SALDA OTA
Робочі характеристики припливних установок SALDA OTA 125 - 160
Робочі характеристики припливних установок SALDA OTA 200 - 250
Робочі характеристики припливних установок SALDA OTA 315
Розміри припливних установки SALDA OTA











