Безшумний вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ GOLD

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Золотий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Настінний витяжний вентилятор Soler&Palau Silent 100 CZ GOLD використовується в якості пристрою для забору забрудненого повітря з приміщень, ванних кімнат, санвузлів, туалетів, комор, льохів, складів тощо, а також запобігання утворення зайвої вологи.
Накладної вентилятор даної моделі підходить для установки в каналі діаметром 100 мм, має ІІ клас захисту, а також здатний ефективно працювати при температурах до 40 градусів.
Мінімальний шум і золотий колір корпусу дозволяють використовувати їх навіть в тих приміщеннях, де ці параметри стоять на першому місці. Зворотний клапан пристрою не дає повітрю з каналу проникати назад у кімнату.
Тому поганий повітря буде на 100% видалений без шансів повернутися назад. Використання вентилятори Soler&Palau Silent 100 CZ GOLD, придбаного в інтернет-магазині Альтер Ейр за вигідною ціною, подарує Вашій оселі комфорт і свіжість.














