Припливна вентиляційна установка Systemair TLP 315/6.0

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 173 - 860 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2792 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 222 Вт |
| ТЕН | 6 |
| Вага | 43 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Сучасна високоефективна припливна установка Systemair TLP 315/6.0 здатне забезпечити невелике приміщення з мінімальним вільним місцем для монтажу досить серйозними потоками свіжого атмосферного повітря, попередньо підігрітого і очищеного. Нагрівається повітря економічним в плані споживання електрики нагрівальним елементам, температурні режими можуть бути відрегульовані користувачем за власним розсудом.
Так само контролю та налаштуванню підлягає інтенсивність роботи вбудованого вентилятора, яку можна регулювати за допомогою трансформатором або тиристором. В даній моделі передбачено значний шар ізоляції з мінеральної вати, що перешкоджає поширенню шуму і робить роботу агрегату практично непомітною.
Виробники передбачили і рішення проблем з перегрівом. В екстреному випадку пристрій, оснащений термоконтактами, може бути перезапущений автоматично або вручну. Установка дуже проста в монтажі і поставляється з усіма необхідними для цього деталями.
Придбати Systemair TLP 315/6.0 Ви може в Києві, звернувшись в салон Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TLP 315/6.0
Габаритне креслення Systemair TLP 315/6.0

















