Припливна вентиляційна установка Systemair TLP 200/5.0

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2578 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 103 Вт |
| ТЕН | 5 |
| Вага | 40.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TLP 200/5.0 – це економія і зручність використання. Дана модель цілком підійде для використання в тих приміщеннях, де дійсно жорсткі вимоги до рівня шуму і якості повітря. Один з основних плюсів, явно вказують на користь пристрою – низький рівень створюваного шуму при роботі. Агрегат нікому не завадить, зате користь принесе колосальну.
Насамперед, надходять потоки повітря будуть очищені високочутливими фільтрами, у пилу і вихлопних газів не залишиться жодного шансу, що б просочитися в приміщення. Крім очищення припливне повітря зазнає підігрів Теном, відрізняються досить високою потужністю в унікальному поєднанні з гранично низьким рівнем споживання електроенергії.
Агрегат монтують на стіну або ж під підвісні стелі, все необхідне для установки надається в комплекті з устаткуванням.
Придбати Systemair TLP 200/5.0 у Києві за найоптимальнішою ціною, а так само отримати необхідні консультації Ви зможете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TLP 200/5.0
Габаритне креслення Systemair TLP 200/5.0









