Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM500FC

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Daikin |
| Розхід повітря | 500 м³/год |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | M6, F7, F8 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Опції керування | Пульт ДК, Датчик СО2 |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 828 х 301 x 816 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0,147 (1) кВт |
| ByPass | Так |
| Вага | 33 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220-240/220 |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | 77% |
Вентиляційні установки Daikin VAM 500 FC являють собою ефективне рішення для примусового обміну повітря в житлових і комерційних об'єктах, площа яких може досягати 250 м².
Пристрої цієї моделі виконують такі функції:
відводять забруднені повітряні маси з приміщення;
подають чисте повітря всередину;
відбирають теплову/холодильну енергію з витяжного потоку і повертають назад у приміщення, а також повторно використовують вологу з відпрацьованого повітря для пасивного зволоження повітря, завдяки рекуператору з ентальпією.
Застосовувати припливно-витяжні установки Daikin VAM 500 FC можна як в якості самостійного пристрою, так і допоміжного, інтегруючи його в системи Sky Air або VRV.
Характеристики Daikin VAM 500 FC
Припливно-витяжні установки Daikin VAM 500 FC мають такі характеристики:
Продуктивність. Моделі Daikin VAM 500 FC забезпечують повітрообмін на рівні 500 метрів кубічних на годину.
Рівень звукового тиску. Шум, який виробляють дані вентустановки на максимальній продуктивності не перевищує 33 дБА, що можна порівняти з нормами для зон, де потрібен особливий спокій, наприклад, спальня, дитяча, зал.
Споживання електричної енергії. Експлуатація припливно-витяжних установок Daikin VAM 500 FC досить економічна, адже вони споживають всього 0,178 Вт.
Температурний діапазон. Моделі Daikin VAM 500 FC надійно працюють у діапазоні зовнішніх температур від -15 до 50°С.
Всі ці переваги роблять припливно-витяжні установки Daikin VAM 500 FC найкращим рішенням для вентиляції.
Керування
Керування вентиляційною системою Daikin VAM500FC здійснюється через пульт дистанційного керування. Це дає змогу користувачеві зручно задавати параметри роботи та регулювати режими вентиляції, забезпечуючи комфортний мікроклімат у приміщенні.






