Припливна вентиляційна установка Systemair TLP 200/3.0

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 518 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2578 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 103 Вт |
| ТЕН | 3 |
| Вага | 40.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TLP 200/3.0 створена для невеликих, але постійно потребують надходження потоків свіжого повітря приміщень, які не мають достатньо великими обсягами вільного простору.
Завдяки своїм маленьким розмірам дана модель може бути встановлена навіть у дуже скрутних умовах під підвісні стелі або ж на стіну. Пристрій з легкістю очищає припливні повітряні маси за допомогою багатоступеневих фільтрів, повністю ліквідує навіть саму дрібну пил, видаляє неприємні запахи. Підігрів атмосферного повітря можливий завдяки наявності вбудованого електронного повітронагрівача.
Пристрій установки гранично просте. Вона складається з змінних фільтрів, вентилятора з досить потужним і високоефективним двигуном і безпосередньо нагрівального елемента.
Швидкість роботи агрегату може бути відрегульована п'ятиступінчастим трансформатором, на випадок перегріву механізму передбачена функція автоматичного і ручного перезапуску.
Придбати Systemair TLP200/3.0 і отримати найдетальнішу консультацію в Києві Ви можете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TLP 200/3.0
Габаритне креслення Systemair TLP 200/3.0















