Припливна вентиляційна установка Systemair TLP 160/2.1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 110-299 |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2443 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 60,2 Вт |
| ТЕН | 2.1 |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Systemair TLP 160/2.1 – практична припливна установка, що відрізняється простотою монтажу та експлуатації. Основне завдання агрегату – організація надходження атмосферного повітря в приміщення. При цьому припливні потоки прогріваються досить потужним Теном, продуктивність якого може бути відрегульована самим користувачем.
Так само регулюванню підлягає інтенсивність надходження повітряних мас, перемикання швидкостей роботи установки проводиться за допомогою п'ятиступінчастого трансформатора або тиристора. Дана модель так само виділяється серед інших своєю винятковою безшумністю, що може стати важливим фактором при використанні в невеликих приміщеннях, таких як, наприклад, офіси.
Пристрій підлягає настінного або стельового монтажу, має невеликі габарити, всі деталі, необхідні для встановлення та запуску в роботу, поставляються в базовій комплектації.
Придбати Systemair TLP 160/2.1 у Київі або ж отримати більш детальну консультацію Ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TLP 160/2.1
Габаритне креслення Systemair TLP 160/2.1










