Припливна вентиляційна установка Systemair TA 650EL 5kw

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 650 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 220 Вт |
| ТЕН | 5 |
| Вага | 63 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Systemair TA 650 EL 5 kw – гранично компактна і економічна припливна установка, найчастіше використовується в системах вентиляції маленьких офісів і складських приміщень. Пристрій забезпечує подачу атмосферного повітря, а так само його підігрів і фільтрацію.
Підтримка функції обігріву можлива завдяки наявності вбудованого високоефективного потужного Тена. У заводській комплектації даної моделі передбачено також наявність системи автоматики, завдяки чому пристрій повністю готовий до монтажу навіть в самих обмежених умовах і початку роботи.
В цілях збільшення функціональності агрегату можливе підключення додаткових датчиків, підключення витяжного вентилятора. Керування вентиляційною установкою відбувається за допомогою сучасного виносного пульта, має русифікований дисплей і цілком доступний на інтуїтивному рівні інтерфейс.
Купити практичну і просту у зверненні Systemair TA 650 EL 5 kw в Києві можна в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 650 EL 5 kw
Габаритне креслення Systemair TA 650 EL 5 kw


















