Круглий канальний вентилятор Ostberg CV 100 A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1730 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розхід повітря | 439 м³/ч |
| Розміри, мм | 275х275х105 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Канальні вентилятори Ostberg CV 100 A - довговічне обладнання, яке може працювати в безперервному стані довгий проміжок часу. Агрегати призначені для проведення вентиляції невеликих приміщень різного функціонального призначення.
Зовнішній вигляд пристроїв лаконічний і ненав'язливий, він підійде до будь-якого типу інтер'єру, не порушуючи його дизайну. Корпус має спеціальне гальванізоване покриття, яке говорить про високу надійність системи. Завдяки особливій формі лопатей вентилятора створюється більш високий тиск та підвищена ефективність роботи.
Крім того, в обмотки асинхронного двигуна вбудовані термоконтакти, які не допустять перегріву двигуна. Також, Ви можете регулювати швидкість роботи пристрою за допомогою трансформатора або тиристора шляхом зміни напруги.
Ще однією корисною особливістю даних моделей є те, що вони поставляються від заводу виробника в повністю готовому вигляді, тому Вам не доведеться докладати зайвих зусиль при складанні пристрою. При очищенні вентилятора важливо не порушити баланс робочого колеса пристрою.
Всі подробиці можна дізнатись у менеджерів компанії Альтер Ейр по ☎0800330828.
Робоча характеристика Ostberg CV 100 A
Габаритне креслення Ostberg CV 100 A


















