Припливна вентиляційна установка Systemair TA 2000 EL 33,3 kw, з електричним нагрівачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 2000 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 705 Вт |
| ТЕН | 33.3 |
| Вага | 99 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250x500 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Встановлення Systemair TA 2000EL 32kw розроблені для подачі свіжого очищеного повітря в приміщення. Можлива установка, як в адміністративних будівлях, так і в будинках. Корпус агрегату зроблений з оцинкованого сталевого листа з ізоляційним шаром з мінеральної вати товщиною 50 мм. Моделі оснащені відцентровими вентиляторами, фільтрами, а так само калорифером і пультом управління. Двигун вентилятора оснащений розташованим зовні ротором. Крильчатка з загнутими назад лопатями дозволяє зменшити втрати потужності та збільшити ККД. Регулювання швидкості обертання вентилятора здійснюється за допомогою трансформатора, який входить в комплект поставки. Не велика висота корпусу припливної установки Systemair TA дозволяє виробляти монтаж в обмеженому просторі.
Переваги припливної установки Systemair TA 2000EL 32kw:
- Не велика висота корпусу
- Вбудована система управління
- Декілька режимів регулювання температури
- Управління витяжним вентилятором і охолоджувачем
-Легкість монтажу, експлуатації та обслуговування
Додаткові приналежності:
- BFTA 11000 F7 Filter
- BFTA11000 F5 Filter490x592x535
- LDR-B 110-60 Silencer, baffle
- CO2RT-R-D Transmitter
- TG-R5/PT1000 Room sensor 0-50°
Детальну інформацію та ціни припливних установок Systemair TA 2000EL 32kw Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 2000 EL 33,3kw
Габаритне креслення Systemair TA 2000 EL 33,3kw













