Припливна вентиляційна установка Systemair TA 1400 EL 12kw

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1400 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 431 Вт |
| ТЕН | 12 |
| Вага | 78.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200x400 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 1500 EL 12 kw – просте і зручне пристрій, що підтримує всі функції, необхідні для створення найбільш оптимального мікроклімату.
У комплектацію даної моделі входить потужний ТЕН, забезпечує своєчасний підігрів повітряних потоків до заданого користувачем рівня, високочутливі фільтри, а так само вивірена в заводських умовах система автоматики, дає великі можливості по модернізації агрегату і розширення діапазону його функціоналу.
Підключенням різноманітних додаткових датчиків, а так само витяжного вентилятора може бути значною мірою спрощено процес створення необхідних кліматичних умов у приміщенні.
Керувати установкою і додатковим приєднаним обладнанням можна за допомогою виносного пульта, що відрізняється граничною простотою використання і оснащеного русифікованим дисплеєм.
Купити високоефективний агрегатSystemair TA 1500 EL 12 kw можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 1400 EL 12kw
Габаритне креслення Systemair TA 1400 EL 12kw
















