Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-100 N, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 130 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34/46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1050/1600 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 211 х 238 х 139-147 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100/80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-100 NТ використовується в домашніх умовах з метою примусової циркуляції повітря та усунення неприємних запахів. Дана серія обладнання володіє високою продуктивністю, а звуковий супровід варіюється від 33 до 45 дБА. Вентилятори серії EBB-100 NТ є відмінним вибором для установки в душових вузлах, ванних кімнатах і кухнях.
Відцентрові вентилятори Soler&Palau серії EBB-NТ комплектується додатковим обладнанням – регульованим таймером вимикання (діапазон регулювання таймера від 2 до 20 хвилин).
Таймер для санвузлів призначений для автоматичного включення і виключення витяжної вентиляції санвузла. Таймер включає вентилятор через заданий час після вмикання освітлення і відключає вентилятор через заданий час після вимикання світла.
Електродвигун вентилятора однофазний двошвидкісний (230В). Робоче колесо із заломленими вперед лопатками, зворотним клапаном, металевим фільтром. Зворотний клапан Soler&Palau EBB-100 NТ запобігає зворотний потік повітря при вимкненому вентиляторі. Корпус і крильчатка - з міцного, високоякісної і стійкого до ультрафіолету пластику.
Комфортна, малошумна і ефективна серія вентиляторів Soler&Palau EBB-100 NТ, завдяки численним зусиллям розробників, є самою популярною моделлю 2015 року в використанні.



















