Прямокутний канальний вентилятор Soler&Palau ILT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1150 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 59 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1270 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 440х240х505 мм |
| Споживана потужність, Вт | 260 Вт |
| Робоча температура, °C | -40 °С до + 70 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400 x 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Компанія Soler&Palau випустила ряд канальних вентиляторів ILT, призначених для установки в прямокутні повітроводи. Ця модель вентиляторів використовується для роботи в складських, торговельних та адміністративних приміщеннях.
Вентилятор оснащений крильчаткою з загнутими вперед лопатями, яка, так само як і корпус, виготовлений з оцинкованої сталі, що дозволяє досягти максимального робочого ресурсу. Для більш легкого обслуговування до робочого колеса і двигуну є доступ через що відкривається кришку.
Канальний вентилятор для прямокутних каналів має трифазний двигун з чотирма полюсами, вбудований термоконтакт з захистом від перегріву і зовнішню клемну коробку. Регулювання швидкості роботи вентилятора Soler&Palau ILT можливо з допомогою трансформатора.
Дізнатися детальну інформацію та ціну канальних вентиляторів для прямокутних каналів Ви можете в операторів Alter Air.
















