Прямокутний канальний вентилятор Maico DPK EC

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 2000 м³ |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1650 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 545х360х560 мм |
| Споживана потужність, Вт | 198 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +50 |
| Вага | 20.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250x500 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори Maico DPK EC призначені для установки в прямокутні канали систем вентиляції, а завдяки невеликим розмірам монтаж може здійснюватися в приміщеннях з незначною площею. Високий ступінь захисту IP 55 дозволяє використовувати дані вентилятори в більшості промислових приміщень.
Для максимальної зручності експлуатації та обслуговування, вентилятор має продуману конструкцію: вузол двигун-крильчатка можна повністю відкинути або висунути, що забезпечує легкий доступ для ревізії та чищення без необхідності демонтажу всього каналу. Завдяки вбудованому контролеру, швидкість вентилятора може плавно регулюватися за зовнішнім сигналом 0−10 В або через потенціометр, дозволяючи точно адаптувати роботу системи до будь-яких умов приміщення.
Вентилятор оснащений інтелектуальним електронним термозахистом, який повністю інтегрований в систему управління двигуном. На відміну від простих біметалічних реле, ця система моніторить температуру обмоток в режимі реального часу. Термозахист гарантує, що в разі перегріву або блокування крильчатки, електроніка плавно вимкне двигун, не допускаючи його пошкодження.
Корпус і крильчатки, з загнутими вперед лопатями, виконані з оцинкованої сталі. Прямокутні канальні вентилятори DPK статично і динамічно збалансовані. Виробництво – Німеччина. Детальну інформацію та ціни канальних вентиляторів Maico DPK EC Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.






































