Осьовий витяжний вентилятор Pax Intellivent ICE

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Pax |
| Розхід повітря | 140 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Датчик світла, датчик вологості, таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 185x160x67 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Intellivent ICE - ультрасучасний витяжний вентилятор від шведського бренду Pax. Вентилятор розрахований на безперервну роботу - це його заводське налаштування. Рівень шуму дуже низький і становить всього 19 дБа. Продуктивність - 157 м3/год, що говорить про високу ефективність і потужність. Управляти можна за допомогою сенсорної панелі на самому пристрої або прямо зі смартфона завдяки вбудованому Bluetooth - BTLE4.
Є 3 варіанти підключення Intellivent ICE:
- Постійне підключення до мережі. Вентилятор працює безперервно згідно заводських налаштувань.
- Підключення з використанням вимикача. Примусове вмикання і вимикання.
- Підключення до зовнішнього датчику світла. Вентилятор запускається/зупиняється, як тільки в кімнаті вмикається/вимикається світло.
При використанні останніх двох варіантів до вентилятора необхідно встановити зворотний клапан, щоб в той час, коли пристрій не працює, запобігти потраплянню вологи і запахів з вентканала.
КОРИСНІ ОПЦІЇ
Функціонал "захований" за декоративною панеллю. Натиснувши на кнопку функцій, загоряються всі символи в різному кольорі для вибору необхідного. Світловий індикатор буде повідомляти вас про обраний режим роботи, час закінчення роботи таймера, підвищену вологість і т.п.
Також є кнопки + і - для управління швидкостями.
Вентилятор Pax Intellivent ICE оснащений:
- Датчиком якості повітря - зелений індикатор. Якщо якість повітря в приміщенні падає, пристрій збільшує кількість обертів і тим самим повітря швидше очищається.
- Функцією "Турбо". Вентилятор працює на максимальній потужності протягом заданого часу.
- Датчиком контролю вологості - синій індикатор. Параметри вологості можна виставити самостійно і, якщо вони перевищуються, витяжний вентилятор автоматично включається для того, щоб прибрати зайву вологу. Продуктивність при цьому становить 100 м3/год.
- Датчиком світла. При включенні світла в приміщенні активується робота вентилятора. У цьому режимі також можна налаштувати відкладений старт - на 2 хвилини.
- Таймером - жовтий індикатор. Можна налаштувати роботу вентилятора на 15 або 30 хвилин після вимкнення або ж задати час відкладеного включення на 2 хвилини. Продуктивність при цьому становить 73 м3/год.
- Функцією провітрювання - фіолетовий індикатор. Опцію зручно активувати, коли ви довгий час відсутні вдома. Вентилятор автоматично включатиметься на 60 хвилин через кожні 26 годин, щоб у ванній кімнаті не накопичувалася зайва волога і не з'являлася затхлість повітря.
Для того, щоб перейти назад до заводського налаштування (безперервного режиму), необхідно натиснути 2 рази на кнопку функцій і утримувати її не менше 5 секунд.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Pax Intellivent ICE виготовлений з міцного пластику. Під декоративною кришкою надійно прихована панель управління, разом з внутрішньою електронікою вона надійно захищена від попадання води і вологи. Клас захисту - IP44.
Комплектація включає:
- білу дизайнерську зовнішню лицьову панель на магнітах, яка також представляє собою направляючий дифузор для більш якісної витяжки повітря,
- два напрямних повітря для підключення до різних по діаметру повітропроводів - 100 і 120 мм.
МОНТАЖ
Витяжний вентилятор монтується на стіну або стелю. Завдяки красивій і ненав'язливій дизайнерській панелі він підійде до будь-якого інтер'єру. Виробник подбав про вашу зручність і комфорт, створивши розширену комплектацію з підключенням вентилятора під повітроводи різних діаметрів.
Категорично не рекомендується проводити монтаж пристрою без спеціальних навичок, досвіду і знань. Краще довірити первісну установку уповноваженому майстру.
Виробник пропонує цілих 5 років гарантії на вентилятор Pax Intellivent ICE, купити який ви можете прямо в нашому магазині за вигідною ціною. Ми доставимо його кур'єром по Києву або за допомогою Нової Пошти по всій території України.




















