Осьовий віконний вентилятор Soler&Palau HCM-150 N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 400 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1900 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 214 х 98 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 180 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Віконний вентилятор Soler&Palau HCM-150 N – відмінна альтернатива для тих приміщень, де немає можливості встановити вентиляційне обладнання в стіні або в системі повітроводів.
Монтаж вентилятори Soler&Palau HCM-150 N віконного типу проводиться в спеціально підготовленому отворі в вікні. За рахунок того, що кріпильні елементи сприяють 100% герметичності такого обладнання, Вашому приміщенню не страшні витоки тепла або протяг. Soler&Palau HCM-150 N обробляє 400 куб. метрів повітря в годину, цієї продуктивності цілком достатньо, щоб обслуговувати малогабаритне приміщення площею 15-20 кв. м.
Звертаючись в компанію Альтер Ейр з питання придбання віконного вентилятора Soler&Palau HCM-150 N, Ви отримуєте не тільки консультації професійних інженерів, але й можете замовити товар з істотною знижкою. Наш контактний номер телефону: 0800330828.










