Осьовий вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau SILENT-100 CHZ Design Ecowatt

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-100 CHZ Design Ecowatt – витяжний вентилятор настінного виконання, який використовується переважно для видалення повітря з локальних зон. Основне середовище застосування даного пристрою – ванні кімнати та санвузли з підвищеними вимогами щодо дизайну.
Згідно з середовищем використання, вентилятори даної серії відрізняються високим ступенем вологозахисту, практичною безшумністю роботи і надійністю.
Для того, щоб повітря з вентканала при вимкненому пристрої не проникало у приміщення, побутові вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CHZ Design Ecowatt обладнані зворотним клапаном. Крім того, вентилятор обладнаний датчиком вологості – у звичайному стані він вимкнений або працює на знижених обертах, а коли вологість досягає критичної позначки, пристрій починає працювати на підвищеній швидкості.
Так само особливістю вентилятора є використання спеціального безконтактного електродвигуна, що забезпечує безперервну тривалу роботу пристрою.
Купити вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CHZ Design Ecowatt можна на сайті компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CHZ Design Ecowatt

















