Осьовий вентилятор промислового класу Soler&Palau HCBB

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1130 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP65 |
| Робочий діапазон температур | -40...70 °С |
| Номінальна частота обертання | 1325 об/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 315 х 315 х 122 мм |
| Споживана потужність, Вт | 84 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія Soler&Palau випустила осьові вентилятори HCBB оснащені пластиною для настінного монтажу. Вентилятори обладнані алюмінієвої крильчаткою, що робить їх більш стійкими до зовнішніх впливів.
Однофазний двох полюсний двигун розташований за маточиною крильчатки, це дозволяє значно зменшити габарити моделі HCBB.
Корпус і захисна решітка осьового вентилятора покриті поліефірної фарбою, що захищає їх від корозії .
Двигун захищений від перегріву вбудованими термоконтактами з висновками для підключення до зовнішнього пристрою. Так само використовується конденсатор, розташований в клемній коробці, яка виготовлена з вогнетривкого пластику.
Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів з пластиною для монтажу HCBB Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.










