Осьовий вентилятор канальний Maico ECA 15/2 Е

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2600 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 320 м³/ч |
| Розміри, мм | 120х120х146 мм |
| Споживана потужність, Вт | 38 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °C |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія Maico випустила серію внутрішньотрубних вентиляторів ECA 15/2 E які підходять для труб діаметром 150 мм, так само можливо встановлювати, як в горизонтальному, так і у вертикальному положення відносно осі обертання.
Працює як витяжною або припливне, в залежності від монтажу в системі труб. При послідовному підключенні декількох вентиляторів забезпечується подвійний натиск. Ця модель вентилятора призначена для довгої і не перериваної роботи, вона оснащена якісним двигуном з підшипниками.
Maico ECA 15/2 Е рекомендован для застосування в офісних і житлових будівлях, так само є можливість установки у таких місцях як ванна та підвал.
Робоча характеристика Maico ECA 15/2 Е
Габаритне креслення Maico ECA 15/2 Е

















