Осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T steel

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2524 |
| Опції керування | Таймер |
| Ширина | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 140 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х140 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 96 мм |
Electrolux EAFR-100 T steel – вентилятор для видалення забрудненого повітря, найчастіше використовується для ванних кімнат та санвузлів, оскільки концентрація запахів та підвищеної вологи в цих приміщеннях дуже висока. Крім того, техніка здатна запобігати виникненню таких проблем, як: цвіль, грибок, конденсат, бактерії та алергени.
Конструкційні особливості
Electrolux EAFR-100 T steel – максимально тихе обладнання, яке можна використовувати як вдень, так і вночі. Його звуковий тиск не перевищує 30 дБа, що значно нижче шумових показників у подібних моделей інших виробників.
Наявність таймера спрощує користування вентилятором: ви самостійно задаєте певний інтервал часу, протягом якого пристрій буде працювати. По закінченні цього часу – 5, 10 або більше хвилин – вентилятор вимкнеться автоматично.
Переваги обладнання:
- Зворотний клапан – блокує зворотну тягу.
- Двигун на кулькопідшипниках – збільшує ефективність роботи техніки.
- Таймер виключення – дозволяє встановлювати часовий діапазон, протягом якого пристрій працює, а потім автоматично вимикається.
- Електродвигун з крильчаткою – значно знижує шум вентилятора.
- IPX4 – клас захисту від потраплянь води, дрібних деталей.
- Міцний корпус з ABC-пластику.
Застосування
Осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T (білий) можна використовувати як в житлових, так і комерційних приміщеннях: будинках, офісах, готелях, квартирах тощо. Вентилятор має сучасний та лаконічний дизайн: колір покриття – металік, близький до білого, форма – прямокутна. Відмінне рішення як для класичного, так і нестандартного дизайну кімнати.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентилятора – настінний/стельовий. Краще всього установку довірити фахівцям: від правильного підключення техніки залежить якість та продуктивність її роботи. Іноді корпус необхідно очищати від пилу, періодичність цієї процедури залежить від ступеня забруднення. Управління вентилятором здійснюється за допомогою вимикача.
Купити витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-100 T steel можна в салоні Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас виникли додаткові питання, потрібна консультація чи підбір техніки професіоналами, тисніть кнопку зворотного зв'язку та незабаром з вами зв'яжеться вільний менеджер.
















