Стельовый вентилятор Vortice Nordik NK Evolution R 120/48" Black

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 230.17 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49.1 дБ |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 198 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 13810 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 1284х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 1200 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Стельовий вентилятор Vortice Nordik NK Evolution R 120/48 "Black – техніка для перемішування та рівномірного розподілу повітря у приміщенні, направлена на створення максимального комфорту для людини.
Конструкційні особливості
Лопаті вентилятора пофарбовані у глянцевий чорний колір, фарба для покриття містить епоксидні смоли, які захищають обладнання від впливу зовнішніх подразників. Лопаті вентилятора мають особливе розташування завдяки якому шумові показники при роботі значно знижуються.
Вентилятор для стелі Vortice NK Evolution R 120/48 "Black має наступні переваги:
- Функція реверс.
- Низький рівень звукового тиску.
- Захист від корозії.
- Захист від ультрафіолету.
- Матеріал виготовлення лопатей – метал.
- Матеріал верхнього та нижнього ковпака – ABS-пластик.
- Подовжувальна штанга – 375 мм.
- Ступінь захисту – IP20.
- Реверсивний двигун.
Також вентиляторы Vortice Nordik NK Evolution R 120/48 "Black мають реверс функцію, робота якої спрямована на зміну повітряного потоку вгору/вниз. За бажанням замовника у комплект поставки можна додати плафон для створення додаткового освітлення у будинку, офісі, квартирі тощо.
Застосування
Використовувати стельові вентилятори Nordik NK Evolution R 120/48 "Black від Vortice можна як в житлових, так і комерційних приміщеннях: офісах, магазинах, кафе, будинках, квартирах тощо. Нестандартне фарбування чорного кольору стане цікавим доповненням до інтер'єру приміщень.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – стельовий, кріпиться за допомогою спеціального гака з віброізоляторами. При установці техніки важливо враховувати всі особливості та покрокове дотримання інструкції. Рекомендуємо надати всі роботи з розміщення обладнання кваліфікованому персоналу. Управління вентиляторами проводитися за допомогою настінного вимикача.
Купити стельовий вентилятор Vortice NK Evolution R 120/48 "Black можна оформивши замовлення на сайті Альтер Ейр. Якщо у вас виникли додаткові питання, потрібна консультація, підбір обладнання або уточнення додаткових послуг доставки та монтажу телефонуйте за номером 0-800-33-08- 28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.













