Осьовий вентилятор Electrolux EAFR-120 green

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2483 |
| Опції керування | Стандарт |
| Ширина | 175 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 165 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 175х165 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 106 мм |
| Глибина патрубка | 85 мм |
Electrolux EAFR-120 green – витяжний вентилятор для видалення застояного повітря з приміщень замкнутого типу: ванних кімнат, санвузлів, передпокоїв, комор, гардеробних тощо. Головною перевагою серії вентиляторів Rainbow є малошумність обладнання, максимальний звуковий тиск якого досягає 31 дБа, що є абсолютно комфортним для сприйняття людей.
Конструкційні особливості
Вентилятор має стандартну прямокутну форму виконання, єдина відмінність моделі Electrolux EAFR-120 green від інших – це покриття, адже воно виконане в оригінальному зеленому кольорі. Якщо ви хочете зробити яскравий акцент у приміщенні, то цей варіант буде дійсно доречним, а головне, корисним.
Переваги витяжного вентилятора Electrolux Rainbow EAFR-120 green:
- Зворотний клапан – виконує роль блоку між вентиляційним отвором (в який видаляється забруднене повітря) та внутрішньою частиною кімнати. Відповідно, якщо вентилятор не працює, протяги, запахи та відпрацьоване повітря з вентиляції не потраплять до приміщення.
- Двигун на кулькопідшипниках – дозволяє значно збільшити ефективність роботи обладнання.
- Корпус з ABC-пластику – робить техніку максимально стійкою до зовнішніх впливів (потрапляння дрібних деталей або сонячних променів на корпус).
- IPX4 – клас захисту від води, передбачає установку обладнання в місцях підвищеної вологості.
Застосування
Осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 (зелений) можна розміщувати у приміщеннях побутового та комерційного призначення, а саме: будинках, квартирах, дачах, офісах, готелях, кафе тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – настінний/стельовий. Установка повинна здійснюватись відповідно до інструкції. За можливості монтаж бажано довірити кваліфікованим фахівцям. Періодично корпус вентилятора необхідно очищати від пилу та дрібного сміття. Управління проводиться за допомогою зовнішнього вимикача.
Купити витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 green можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр, додавши товар у кошик або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо вам потрібна додаткова консультація, підбір техніки або уточнення технічних характеристик конкретної моделі, тисніть кнопку зворотного зв'язку.














