Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFM-120

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 170х197 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.605 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAFM-120 - витяжний вентилятор серії Magic від шведської компанії ELECTROLUX. Обладнання виготовлене з якісних комплектуючих. Для надійної роботи пристрою використали двигун на кульковому підшипнику японського виробництва. Щоб корпус зберігав свій привабливий зовнішній вигляд і не деформувався, для його виробництва був обраний міцний матеріал - ABS пластик.
Пристрій має високу потужність, його продуктивність складає 195 м3 / год. При цьому рівень шуму досягає 31 дБа - що є найнижчим показником для побутових вентиляторів. Він має високий ступінь захисту від потрапляння води - IPх4.
Вентилятор ELECTROLUX EAFM120 використовується для вентиляції ванних кімнат, санвузлів, комор і гардеробних. Його легко монтувати в стіни, підвісну стелю і вентиляційні канали.
Звертайтеся в Альтер Ейр для замовлення вентилятора. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або залишайте заявку і наші спеціалісти зв'яжуться з вами.

















