Осьовий вентилятор для ванної Vortice Punto Evo ME 120/5" TP HCS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 120 / 175 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 24,0/32,3 дБа |
| Тип монтажу | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1490 / 2070 об/х |
| Опції керування | Таймер/датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 179 х 179 х 42.5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 10 / 13 Вт |
| Робоча температура, °C | від -5 до +50 С |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 В 50 Гц |
Осьовий вентилятор Vortice Punto Evo ME 120/5 "TP HCS - техніка для безупинної та періодичної вентиляції приміщень з недостатньою прохідністю свіжого повітря. Punto Evo ME 120/5" TP HCS спрямований на усунення відпрацьованого повітря, запобігаючи появі підвищеної вологи, конденсату, плісняви та грибка на меблях і стінах кімнати.
Конструкційні особливості
У назві вентилятора присутньо декілька маркувань, що означають:
- TP - наявність таймера.
- HCS - наявність датчика вологості (зі змінним мінімальним порогом 60%, 70%, 80%, 90%.)
Крім того, вентилятор у ванну Vortice Punto Evo ME 120/5 "TP HCS має наступні переваги:
- Робота понад 30000 годин (навіть в безперервному стані).
- Ударостійкість.
- Захист від ультрафіолету.
- Матеріал виготовлення ABS-пластик.
- Зворотній клапан.
- Клас захисту - IP45.
Наявність зворотного клапана виключає потрапляння відпрацьованого повітря повторно всередину приміщень. А коротка монтажна глибина дозволяє розміщувати обладнання в місцях з вигином труби близько 90°.
Застосування
Використовувати вентилятори Vortice серії Punto Evo можна як в побутових, так і комерційних приміщеннях: будинках, квартирах, офісах, готелях тощо. Зовнішній дизайн техніки виконаний у спокійних тонах білого кольору, стане вдалим доповненням до будь-якого інтер'єрного рішення.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів Punto Evo ME 120/5 "TP HCS - настінний/стельовий, підключення обладнання рекомендується надати фахівцям. Обслуговування техніки складається з періодичного зняття декор. решітки та видалення пилу (без застосування води). Управління вентилятором можна проводити за допомогою вимикача.
Купити вентилятор Vortice Punto Evo ME 120/5 "TP HCS можна самостійно оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Для консультації, підбору обладнання, уточнення технічних характеристик або додаткових послуг доставки, клікайте на кнопку зворотного зв'язку та незабаром з вами зв'яжеться менеджер Альтер Ейр.



















