Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 300 CZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 280 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 1700 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 214 х 214 х 148,8 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 300 CZ - чергове досягнення компанії зі значним стажем у сфері виробництва вентиляційного обладнання. Характеристики, якими наділений вентилятор, відповідають санвузлам, ванним кімнатам, вбиралбням, іншим приміщенням, в яких утруднений повітрообмін.
Вентилятори SILENT поєднують вичерпний перелік якостей, тому фахівці рекомендують придбати саме його: прийнятна ціна, тривалий експлуатаційний термін, простота монтажу, наступного профілактичного обслуговування.
Враховуючи призначення вентилятора, особливу увагу приділено безпеці: вбудований термозахист, клас ізоляції B, однофазний електродвигун в поєднанні з якісним пластиком виключають неприємні ситуації навіть в надзвичайних умовах.
Soler & Palau Silent 300 CZ працює практично безшумно, придбайте вентилятор в компанії Альтер Ейр, умови та обслуговування якої бездоганні.




















