Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 210 х 210 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжні вентилятори SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C призначені для побутового використання. Вентилятори Design спеціально розроблені для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну, тому вони чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Також можливі спеціальні виконання, згідно RAL панелі, за запитом.
Дана серія настінних вентиляторів представлена в 2-х типорозмірах, таких, як:
- SILENT-100 (діаметр посадкового отвору 100 мм),
- SILENT-200 (діаметр посадкового отвору 120 мм).
SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C – модель оснащена регульованим таймером, для встановлення вентилятора в туалеті і у ванних кімнатах, а також невеликих приміщеннях. У комплекті постачаються кольорові смужки, за допомогою яких Ви зможете змінити дизайн вентилятора під Ваш смак і дизайн приміщення.
Перевагою даних настінних вентиляторів є можливість постачання численних виконань управління, таких, як:
- модель зі зворотнім клапаном (C);
- модель з кульковими підшипниками (Z);
- модель з регульованим таймером (R), вентилятор для туалету;
- модель з датчиком вологості (H), що підійде в такі приміщення, як ванна, с/в;
- модель з датчиком руху (D);
- модель, що постачається з кольоровими смужками для оптимального підбору вентилятора під дизайн Вашого приміщення (3 C).
Крім сучасного дизайну та можливості постачання спеціальних виконань, перевагою вентиляторів для ванної з датчиком вологості SILENT DESIGN є те, що вони безшумні, завдяки кріпленню електродвигуна вентилятора до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків".
Для запобігання попадання зворотного потоку повітря, при виключенні, вентилятор санвузол оснащений зворотним клапаном, мають надійний однофазний двигун з вбудованою термозахистом. Виготовляються з високоякісного пластику.
Можливе постачання спеціальних аксесуарів для вентиляторів.
SILENT DESIGN - витяжний вентилятор для туалету, з робочою температурою повітря від 0°С до +40°С, мають високий ступінь захисту обладнання від вологи і пилу (IP 45), низьке споживання енергії, II клас герметичності.
Дізнатися більш детальну інформацію про вентилятор для туалету та ванної Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C, Ви зможете, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C
Габаритне креслення Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER DESIGN 3C


















