Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN 3C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN-3C забезпечує вентиляцію приміщення ванної, санвузлів. Працює вентилятор практично безшумно. Це основна перевага, без якої неможливо створити комфортні умови.
Низький рівень шуму вдалося досягти завдяки застосуванню гумових "сайлент-блоків", які скріплюють корпус та двигун. Додаткову звукоізоляцію забезпечує спеціальна аеродинамічна решітка.
Декоративне оформлення є візитною карткою вентиляторів Soler&Palau SILENT CZ DESIGN 3C та підходить для вишуканих стилей інтер'єру.
Попередити проникнення повітря в приміщення з вентиляційного каналу допомагає клапан зворотного ходу. Компактні розміри Silent-100 cz design - 3c, конструктивні особливості, незначна вага забезпечують легкість монтажу.
Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN - 3C, придбаний у Альтер Ейр - це економія в поєднанні з якісним обслуговуванням. Купити вентилятор зі знижкою можна за телефоном 0800330828.











