Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 80 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26.5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутовий вентилятор Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design - модель, призначена для експлуатації в приміщеннях побутового призначення, таких як ванні кімнати, туалети, невеликі коридори.
Корпус пристрою має квадратну форму зі згладженими кутами.
Матеріал виготовлення - високоміцний пластик.
Вентилятори Soler&Palau Silent-100 CRZ Silver Design досить просто монтуються, не потребують додаткових витрат при подальшій експлуатації.
Завдяки вбудованим таймером, який розрахований на півгодини роботи до автоматичного вимкнення, вони є найбільш вигідними з розрахунку витрат електроенергії.
Крім того, навіть при виключенні пристрою забруднене повітря не потрапить у приміщення, оскільки в пристрої передбачений зворотний клапан, який спрацьовує в такому випадку.
Детальну консультацію про характеристики Soler&PalauSilent 100 CRZ Silver Design можна отримати у співробітників центру "Альтер Ейр", звернувшись на сайт або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CRZ Silver Design
Робоча характеристика Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design, с таймером












