Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent-100 CRZ RED DESIGN 4C, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Настінні вентилятори Soler&palau SILENT-100 CRZ RED DESIGN 4C призначені для локальної витяжки повітря з невеликих приміщень.
Найчастіше вони використовуються у ванних кімнатах, санвузлах, гардеробних, але так само можуть застосовуватися і в приміщеннях іншого типу.
Крім безшумної роботи, вентилятори даної серії відрізняються високою якістю виконання, привабливим дизайном і низьким споживанням електроенергії.
Побутові вентилятори Soler&palau SILENT-100 CRZ RED DESIGN-4C обладнані зворотним клапаном і кульковими підшипниками для збільшення тривалості роботи – вона може становити до 30 000 годин.
Головною особливістю моделі є вбудований регульований таймер, за допомогою якого користувач має можливість задавати час включення і вимикання вентилятора.
Купити дизайнерську серію вентиляторів Soler&palau SILENT-100 CRZ RED DESIGN 4C Ви можете в Києві, звернувшись в компанію Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CRZ RED DESIGN 4C











